הסיפור שלי

איך התחלתי ללמד

התחלתי לתרגל יוגה בעקבות אמא שלי בגיל 18.
שהייתה הולכת לשיעורים בחדר כושר שלנו שהיה קרוב לבית.

לא ידעתי מה זה יוגה, או למה מתרגלים את זה בעיקר נהנתי כי התנוחות באו לי בקלות, עסקתי בריקוד וספורט מאז שאני ילדה, אז התייחסתי לתרגול כמו show off כיף של היכולות שלי. הפן הרוחני ביוגה נכנס לחיי בהודו בטיול אחרי צבא בגיל 22. אחרי שעשיתי הכשרת מאמני כושר בווינגייט.

לגמרי במקרה אפילו. בדרכי חזרה לחברה שלי, הלכתי לאיבוד ונכנסתי לגסטהאוס שבכניסה היה מערכת שעות מרשימה של יוגה, ריקוד ומדיטציה. התחברתי מאוד לבעלים של המקום שהוא מאסטר בן לאומי למדיטציה וקונדליני יוגה. שדרך היוגה ריפא לי כאבי גב, וחשף איתי לעולם המדיטציה  נשימה ורוח והמליץ לי לעשות קורס מורים ליוגה.

ושם התחיל המסע הרוחני שלי לתוך התרגול המדהים הזה.
אחרי שסיימתי את הקורס, הבעלים רצה שאתחיל ללמד בסטודיו של המקום ישר וקפצתי למים ללמד אנשים מכל קצוות העולם, בגסטהאוס בארמבול שבדרום  הודו.

חזרה למקור

בליבה של כולנו, יש אנרגיה מאוד חזקה וטהורה. אפשר לקרוא לה אינטואיציה, לב, נשמה, חיוניות. מה שבטוח, זה שיש משו פנימי עוצמתי שמוביל אותנו בחיים. לכל אחד ליבה ייחודית ושונה, אבל עוצמתית באותה מידה. 

ברגע שאנחנו עושים צעד למען עצמנו, למען הבריאות שלנו. זה צעד יותר קרוב אל אותה האנרגיה שמביאה אותנו לשמחה, שחרור והגשמה. זה המהות של הסטודיו לקרב אתכם לליבה של עצמכם, דרך תנועה ונשימה. אל הsource שלכם.

קבלו שיעור ניסיון בחינם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם לתיאום שיעור ניסיון